Czym odznaczają się tunele w uszach?

Tunele do uszu nie są wymysłem współczesnych czasów. Okazuje się, że ta biżuteria istnieje już od starożytności – w tamtym czasie kobiety ozdabiały uszy za pomocą tuneli. Tunele kolczyki to pewna forma biżuterii, która tworzy w uchu użytkownika szeroki otwór o średnicy od kilku do kilkunastu centymetrów, zgodnie z potrzebami odbiorcy.

Zanim tunel kolczyk będzie nam służył na długi czas, musimy mieć na uwadze rozciągnięcie skóry. Czym cechuje się tunel piercing? Dlaczego tunele kolczyki są tak cenione? Czy tunele w nosie także są godne uwagi?

Tunel do uszu

tunele do uszu

W tym wypadku tunel piercing opiera się na zwykłej dziurce w uchu, wykonanej igłą w salonie piercingu. Pamiętajmy o tym, aby nie rozciągać świeżego przekłucia. Konieczne jest dokładne wygojenie się rany. Rozciąganie skóry bazuje na specjalnych prętach do rozciągania, tzw. spiralach lub taperach. Każdy, kto marzy o kolczykach tunelach, musi być cierpliwy.

Uszy powinniśmy rozpychać ok. 1 mm na trzy tygodnie. Nie bez znaczenia jest też tunel w nosie. Taka opcja pozwala wyróżnić się w tłumie i podkreślić swoją oryginalność. Tunele w nosie interesują szerokie grono osób. 

Tunele kolczyki

Gdzie można kupić kolczyki tunele? Bardzo dobrym pomysłem jest zakup kolczyków w internetowym sklepie (np. https://crazyneedles.pl/pl/menu/tunele-205). W efekcie sprawnie i wygodnie znajdziemy takie propozycje, jakie najbardziej nam odpowiadają. Tunel do uszu to oryginalny i stylowy sposób na podkreślenie swojego charakteru. Piercing musi być wykonany przez doświadczonego specjalistę w renomowanym salonie.