Pedicure hybrydowy krok po kroku

 

Elegancki połysk, unikatowy kolor, a przede wszystkim trwałość – to tylko niektóre z zalet pedicure hybrydowego, który z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenniczek. Profesjonalnie wykonany zabieg pozwala nam cieszyć się efektami do 3 tygodni, a jeśli będziemy szczególnie ostrożne to nawet dłużej! Tego lata zadbaj o swoje stopy w szczególności i podaruj im pedicure hybrydowy!

Po pierwsze piękne stopy

Aby pedicure hybrydowy w pełni nas zadowalał powinien być wykonany przez profesjonalistów ze sprawdzonego salonu, z uwzględnieniem kilku żelaznych zasad. Zabieg należy rozpocząć od usunięcia wszelkich produktów znajdujących się na stopach, następnie przez 10 – 15 minut poddajemy się rozkosznej kąpieli, najlepiej z dodatkiem soli morskiej, która zmiękczy naskórek. Po osuszeniu stóp należy pozbyć się skórek oraz warstwy zrogowaciałej – tak przygotowane stopy idealnie nadają się na peeling. 

W drodze po idealne paznokcie

Po idealnym wygładzeniu stóp możemy zająć się paznokciami – najlepiej skracać je prosto, co pozwala uniknąć ich wrastania. Gdy w końcu osiągniemy pożądany kształt, zabieramy się za matowienie płytki paznokcia. W tym celu najlepiej użyć bloku polerskiego. Po przemyciu paznokci cleanerem przyszedł czas na bazę oraz wybranie wymarzonego kolory lakieru hybrydowego! 

Wyraź się kolorem

Po każdej warstwie produktu przez kilka minut używamy lampy UV. Aby jednak osiągnąć pełną głębie koloru, zaleca się użycia dwóch warstw lakieru hybrydowego. Na samym końcu top coat – lakier, który nadam naszym paznokciom niesamowity błysk! Po ostatnim utwardzeniu lampą UV, przyszedł czas na użycie ulubionego olejku czy kremu do stóp. Tak wykonany zabieg da efekt niesamowicie zadbanych stóp, których z pewnością pozazdrościłaby Ci niejedna przyjaciółka!