Pedicure hybrydowy krok po kroku

 

Elegancki połysk, unikatowy kolor, a przede wszystkim trwałość – to tylko niektóre z zalet pedicure hybrydowego, który z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenniczek. Profesjonalnie wykonany zabieg pozwala nam cieszyć się efektami do 3 tygodni, a jeśli będziemy szczególnie ostrożne to nawet dłużej! Tego lata zadbaj o swoje stopy w szczególności i podaruj im pedicure hybrydowy!

Czytaj dalej „Pedicure hybrydowy krok po kroku”

Pedicure dla mężczyzn Warszawa – jakie są korzyści?

Mężczyźni coraz częściej odwiedzają salony kosmetyczne. Przekłada się to również na to, że można zaobserwować, jak zakres usług kosmetycznych świadczonych panom cały czas się poszerza. Pedicure dla mężczyzn Warszawa jest jednym z tych zabiegów, który cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród panów metroseksualnych. Zabieg ten kojarzy się przede wszystkim z dbałością o własny wygląd, ale też i o swoje zdrowie.

Dlaczego warto wybrać pedicure dla mężczyzn?

Pedicure dla mężczyzn Warszawa pozostawia po sobie wyłącznie dobre wspomnienia, jednak nie jest to najważniejszy czynnik. Tak naprawdę panowie decydują się na wykonanie pedicure’u z następujących przyczyn:

  • możliwość pozbycia się zrogowaciałego naskórka,
  • paznokcie są estetycznie opiłowane i wygładzone,
  • stopy przestają być powodem do wstydu,
  • mniejsza potliwość stóp po zabiegu,
  • pedicure zapobiega wrastaniu paznokci,
  • stopy są nawilżone i miękkie w dotyku, nawet na piętach i podeszwach.

Dlaczego jeszcze panowie wybierają pedicure?

Są to korzyści, których nie można zlekceważyć. W dodatku warto wspomnieć o tym, że zabieg ten nie należy do wyjątkowo kosztownych, czy trwających w nieskończoność. W zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu, pedicure dla mężczyzn może trwać od czterdziestu pięciu minut do godziny piętnastu minut. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci bezbarwnym, ochronnym i regenerującym lakierem. Pedicure pozwala więc kompleksowo zadbać o swoje stopy.