Jak ułatwić malowanie paznokci u stóp?

Paznokcie u stóp są może nieco mniej ważne od paznokci u rąk – przez większą część roku dla ogółu są bowiem tak naprawdę niewidoczne. O nie jednakże również należy odpowiednio dbać. Również wymagają pielęgnacji – przycinania, piłowania, czyszczenia oraz malowania. Szczególnie to ostatnie może być problematyczne, ale jest gadżet, który znacznie je ułatwia.

Co to takiego? Tymi produktami są separatory do pedicure. Ułatwiają one nakładanie lakieru, rozdzielając palce u stóp w taki sposób, iż nie ma obawy, że się ze sobą zetkną i lakier się rozmaże. Wszystko doskonale widzimy, a malowanie staje się o wiele prostsze. Separatory do pedicure są zawsze dobrze wyprofilowane, miękkie i wykonane z lekkiego materiału. Wszystko po to, aby nasze stopy nie męczyły się, gdy zakładamy je między palcami.

Separatory tworzone są w różnych wzorach i kolorach. Zazwyczaj w zestawie są dwie sztuki – tak, aby można było nałożyć je na obie nogi. Ich rozmiar jest zwykle uniwersalny. To naprawdę niezbędny produkt w każdym salonie kosmetycznym, gdzie wykonywany jest pedicure. Separatory warto mieć również we własnym domu. Naprawdę ułatwiają wszelkie przycinanie i malowanie. A do tego są bardzo wygodne i ładne!