Jednorazowe klapki – po co je mieć?

klapki

Zapewne wiele osób zastanawia się na co mogą się nam przydać jednorazowe buty – i czy na ich zakup warto tracić pieniądze. Tymczasem jest to prawdziwy niezbędnik w salonach kosmetycznych, wszelkich saunach, solariach stojących, salonach masażu, salonach spa oraz gabinetach specjalistycznej pielęgnacji stóp. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie klient musi przynajmniej częściowo zdjąć ubranie, a lepiej aby nie chodził w swoich własnych butach, gdyż w ten sposób mógłby nie tylko nabrudzić w pomieszczeniach, ale również pobrudzić sobie stopy. Czytaj dalej „Jednorazowe klapki – po co je mieć?”

Jak ułatwić malowanie paznokci u stóp?

pedicure

Paznokcie u stóp są może nieco mniej ważne od paznokci u rąk – przez większą część roku dla ogółu są bowiem tak naprawdę niewidoczne. O nie jednakże również należy odpowiednio dbać. Również wymagają pielęgnacji – przycinania, piłowania, czyszczenia oraz malowania. Szczególnie to ostatnie może być problematyczne, ale jest gadżet, który znacznie je ułatwia. Czytaj dalej „Jak ułatwić malowanie paznokci u stóp?”

Produkty jednorazowe kosmetyczne – gdzie je kupić?

img23

Każda kosmetyczka powinna wyposażyć swój salon w odpowiednie, jednorazowe produkty, które nie tylko ułatwiają jej pracę, lecz również są potrzebne jej klientom i klientkom. Oto bowiem przychodzi czas, żeby się przebrać, czy też przejść z pomieszczenia do pomieszczenia. Niektóre zabiegi nie mogą być wykonywane w zwykłym ubraniu (mogłoby się ono zresztą pobrudzić). Nikt też chyba nie myśli, że po wykonanym zabiegu pedicure klientka od razu chciałaby wsadzić stopy w swoje zimowe buty! Czytaj dalej „Produkty jednorazowe kosmetyczne – gdzie je kupić?”

Rodzaje pilników

Być może niektóre kobiety nie wiedzą nawet, iż istnieją różne rodzaje pilników. To produkty zróżnicowane pod względem zarówno tworzywa, jak też gradacji i wielkości. Warto o tym wiedzieć, mimo że na co dzień wystarczy nam zwykły pilniczek – a niektórzy wcale go nie używają!

Czytaj dalej „Rodzaje pilników”