Pędzle Hakuro – świetny wybór dla każdej Pani

Dobór odpowiednich pędzli jest bardzo ważny podczas wykonywania perfekcyjnego makijażu. Wysokogatunkowe pędzle pozwalają na precyzyjny make-up, bez smug i bezbłędnie rozprowadzony. Do tego celu wręcz idealnie nadają się pędzle Hakuro. Są to wysokiej jakości gadżety do makijażu, bez których trudno wyobrazić sobie udany make-up.

Dlaczego warto mieć w kosmetyczce pędzle Hakuro?

hakuro

Najważniejszą zaletą pędzli Hakuro jest ich szeroki wybór. Dzięki temu można dobrać idealny pędzel do swoich potrzeb. W ofercie dostępne są pędzle o różnych rozmiarach, długościach włosia i kształtach. Z marką Hakuro każda Pani jest w stanie skompletować swój profesjonalny zestaw pędzli przeznaczonych do wykonywania makijażu. 

Przewodnik po profesjonalnych pędzlach Hakuro

  • Pędzle do podkładu. Z ich pomocą można idealnie rozprowadzić podkład na całej twarzy. Są one dość duże i dzięki temu w łatwy sposób docierają we wszystkie zakamarki na twarzy, tworząc piękny i nieskazitelny make-up. 
  • Pędzle do cieni. Są to mniejsze i cieńsze pędzle, przy pomocy których można rozprowadzić cienie na powiekach i w kącikach oczu oraz idealnie je blendować. 
  • Pędzle do korektora służą do punktowego nakładania korektora na wybranych partiach twarzy.
  • Pędzle do kresek zostały zaprojektowane do precyzyjnej aplikacji eyelinera.

Włosie naturalne czy syntetyczne – które wybrać?

W asortymencie marki Hakuro znajdują się pędzle, które mają naturalne i syntetyczne włosie. Włosie naturalne jest miękkie i bardzo delikatne, może jednak wywołać reakcję alergiczną, dlatego do wyboru jest także włosie syntetyczne równie delikatne i miękkie. Zastosowane materiały niwelują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Jest to także świetny wybór dla wegan, którym przekonania życiowe nie pozwalają na korzystanie z produktów odzwierzęcych.