MakeUp Revolution

Makeup Revolution młoda marka kosmetyczna, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród kobiet poszukujących budżetowych rozwiązań. Produkty sygnowane logo Makeup Revolution odznaczają się wysoką jakością, bardzo dobrą pigmentację oraz szeroką gamą odcieni.

Czytaj dalej „MakeUp Revolution”

Naturalne kosmetyki i inne produkty Nuxe

Dzisiaj coraz częściej stawia się na naturalne, zdrowe kosmetyki i inne produkty pielęgnacyjne. Szczególnie ważne na rynku stały się produkty przyjazne zwierzętom i nieszkodliwe dla środowiska. Dlatego też wyprodukowane przez francuską firmę Nuxe kosmetyki były w stanie osiągnąć sukces na skalę światową. Oczywiście Polska nie jest tu wyjątkiem – produkty Nuxe zapełniają półki nie tylko naszych drogerii, ale również polskich aptek. Czym wyróżniają się kosmetyki marki Nuxe na tle innych, naturalnych i zdrowych produktów?

Czytaj dalej „Naturalne kosmetyki i inne produkty Nuxe”

Jak samodzielnie przygotować zestaw kosmetyków na prezent?

Kosmetyki na prezent sprawdzają się zawsze. Każdy człowiek codziennie używa przecież preparatów myjących i pielęgnacyjnych, a wiele kobiet stosuje na co dzień kosmetyki do makijażu. W supermarketach i drogeriach wystawiane są na sprzedaż ładnie zapakowane, gotowe zestawy kosmetyków na prezent (zobacz np. kosmetyki na prezent w Drogeria.pl). Niestety ich zawartość jest z góry ustalona. Tymczasem można taki komplet przygotować własnoręcznie w domu.

Czytaj dalej „Jak samodzielnie przygotować zestaw kosmetyków na prezent?”

Świadome zakupy – kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Większość ludzi chce dobrze, a szkodzenie naszej planecie nie leży w ich zamiarach. Czasem jednak społeczeństwu brakuje odpowiedniego poziomu edukacji – na całe szczęście temat ekologii jest poruszany na coraz większą skalę. W internecie stykamy się z różnego rodzaju materiałami, budującymi wiedzę odnośnie dbania o środowisko. Ważnym elementem ekologicznego stylu życia jest zwracanie uwagi na to, jakie produkty kupujemy. Podczas zakupów w drogerii weźmy pod lupę kosmetyki cruelty free.

Czytaj dalej „Świadome zakupy – kosmetyki nietestowane na zwierzętach”