Na czym polega eybrow piercing?


Wykonanie piercingu jest niezwykle kuszące, kolczyki eyebrow wyglądają estetycznie i zarazem elegancko. Przekuwanie twarzy jest znane od wieków. W dzisiejszych czasach dobrze wykonane przekucie brwi będzie uzupełnieniem wizerunku. Takie oryginalne rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne nie tylko wśród młodzieży, ale także dorosłych kobiet i mężczyzn o różnym statusie społecznym.

Dla kogo jest piercing eyebrow?


Eyebrow piercing jest bardzo widoczny, decydując się na taki rodzaj kolczyka koniecznie trzeba zastanowić się czy nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych lub kulturalnych w naszym otoczeniu. Nie wszystkie szkoły oraz pracodawcy tolerują taki rodzaj biżuterii. Jeśli jednak nie ma żadnych negatywnych skutków i piercing nie wpłynie na codzienne obowiązki można swobodnie wybierać kolczyki do piercingu eyebrow.

Czym jest eyebrow piercing?


Są dwa rodzaje przekłuć: eyebrow oraz anti-eyebrow. Eyebrow to przekucie na łuku brwiowym, a także nieco wyżej lub niżej brwi. Ta druga metoda polega na umieszczeniu kolczyka po zewnętrznej stronie brwi lub jako przedłużenie oka. Gojenie rany trwa zazwyczaj od 5 do 8 tygodni, a sam zabieg jest dość bolesny. Rzadko pojawiają się komplikacje dotyczące zabliźniania się rany, ponieważ jest to miejsce na twarzy mało ruchome.

Jakie kolczyki można wybrać ba brwi?


Najbardziej popularna biżuteria do piercingu eyebrow to sztangi, często wybierane są kółka z kulką albo podkówka. Dla osób lubiących klasykę dobrze sprawdzi się zwykłe kółeczko.