Olejek musztardowy dla włosów i ciała

Sucha skóra oraz zniszczone, łamliwe i przesuszone włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Zwykle używamy do niej konwencjonalnych kosmetyków, w których składzie znajdziemy głównie środki chemiczne. Jednak istnieją również naturalne produkty, które świetnie odżywią i zregenerują włosy i skórę.

Olej musztardowy to uniwersalny produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Można wykorzystać go do regeneracji skóry oraz włosów. Dobrą metodą jest jego wmasowywanie w skórę. Wówczas rozgrzewa, pobudza krążenie i nadaje elastyczności. W przypadku włosów najlepiej stosować go po myciu 2 – 3 razy w tygodniu. Olej musztardowy wcieramy w skórę głowy, dzięki czemu stymulujemy wzrost włosów i poprawiamy jej ukrwienie. Sprawdza się także przy pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.

Każdy komu zależy na dobrej kondycji skóry i włosów powinien regularnie sięgać po olej musztardowy. Kosmetyk ten stworzony jest z całkowicie naturalnych składników. Dzięki temu nie wysusza, nie podrażnia i świetnie pielęgnuje.