Hybryda- idealna dla zabieganych kobiet

Paznokcie hybrydowe są hitem już od ładnych paru lat. Nie ma się czemu dziwić. Hybrydy utrzymują się przez wiele tygodni bez odprysków, co jest bardzo ważne dla kobiet, które wykonują wiele prac domowych. Na czym dokładnie polega hybryda?

Czym jest hybryda?

Hybrydowe paznokcie Wrocław to zabieg, który wykonuje się bardzo podobnie do zwykłego malowania paznokci. Różni się lakierem, który zostaje wykorzystany do manicure. Lakier wykorzystywany do zrobienia hybrydowych paznokci Wrocław ma konsystencję żelu. Po nałożeniu lakieru trzeba, go utrwalić pod lampą.

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Hybrydowy manicure Warszawa jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet, które dbają o swój wygląd. Malując paznokcie tradycyjnie można mieć pewność, że po kilku dniach lakier zacznie odchodzić i będzie potrzebny kolejny zabieg, na który trzeba stracić dużo czasu. Hybrydowy manicure Warszawa utrzymuje się około miesiąca bez żadnych odprysków. Jest to bardzo duża oszczędność czasu dla zabieganych pań.

Niezaprzeczalną zaletą hybrydy jest jej naturalny wygląd. Kosmetyczka nadaje paznokciom kształt dokładnie taki, o jakim marzy klientka. Paznokcie mogą być spiłowane na okrągło, na kwadratowo lub w szpic. Duża ilość proponowanych kolorów oraz wzorów sprawia, że hybryda wygląda bardzo ciekawie i niebanalnie. Dodatkowym elementem mogą być ciekawe zdobienia, które będą ożywiały wygląd paznokci.