Czy zabieg IBX System jest opłacalny?

Wytrzymałe i lśniące paznokcie prezentują się efektownie nawet bez zabiegów stylizacyjnych. Nie rozdwajają się i nie są podatne na uszkodzenia. Ich powierzchnia jest gładka, dzięki czemu prezentuje się zdrowo. Niestety domowa pielęgnacja może okazać się niewystarczająca. W przypadku dużych zniszczeń i ubytków płytki lepiej zainwestować w profesjonalną regenerację. IBX System wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Pomoc w nagłych przypadkach

IBX System (https://easynails.pl/uslugi/manicure/ibx-system/ – więcej informacji) sprawdzi się nie tylko w przypadku rozdwajającej się płytki, czy też łuszczącej powierzchni. To również dobre rozwiązanie w przypadku, gdy paznokcie pokryte są bruzdami. Preparat uzupełnia wszelkie ubytki, a tym samym sprawia, że powierzchnia staje się gładka. Dzięki temu możliwa jest szybka odbudowa. Tak wzmocnione paznokcie są mniej narażone na uszkodzenia. O wiele łatwiej jest je zapuścić. Trzeba podkreślić, że wspomniany środek nie działa jedynie od zewnątrz. Przenika on do głębszych warstw, dzięki czemu płytka jest maksymalnie wzmocniona.

Powłoka ochronna

Po regeneracji paznokci przychodzi czas na ich ochronę. To również świetne zabezpieczenie przed produktami stylizującymi. Preparat sprawdzi się, jako baza pod tipsy, hybrydy, czy też żele. Chroni on przed osłabieniem płytki. Na uwagę zasługuje również to, że wygładzona powierzchnia paznokci gwarantuje lepsze efekty stylizacji. Manicure będzie prezentował się nienagannie o wiele dłużej, niż dotychczas.