Manicure winylowy – jak wykonać go samodzielnie?

Manicure winylowy cieszy się ogromną popularnością. Często jest on wybierany przez panie, które posiadają uczulenie na lakiery hybrydowe. Należy podkreślić, że opisywana technika gwarantuje wyższą trwałość, niż tradycyjna stylizacja. Ponadto jest to metoda relatywnie prosta. Oczywiście pierwszym krokiem jest skompletowanie niezbędnych produktów – należy postawić na zaufane marki.

Co jest niezbędne?

Planując samodzielne wykonanie manicure vinylux Warszawa należy zaopatrzyć się w produkty wysokiej jakości, które są w stu procentach bezpieczne dla użytkowników. Na początku należy zakupić:

manicure vinylux
  • lakier winylowy (od 10 do 40 zł),
  • utwardzacz winylowy (od 20 do 60 zł),
  • cleaner (od 10 do 20 zł),
  • pilniczki, bloki polerskie, waciki bezpyłowe (całość około 30 zł).

Minusem może być fakt, że trwałe lakiery winylowe są dość kosztowne. Oczywiście można znaleźć produkty za kilkanaście złotych, jednak ich cena zwykle pozostawia wiele do życzenia.

Jaka lampa?

Manicure vinylux Wrocław nie wymaga stosowania lampy UV, czy też LED. Stanowi to sporą oszczędność. Wystarczy oczyścić i zmatowić płytkę, a następnie nałożyć kolor i utwardzacz. Stylizacja trwa zwykle kilkadziesiąt minut, co stanowi wielką zaletę.

Usługa wykonywana przez doświadczoną stylistkę kosztuje mniej więcej 50-60 zł. Oczywiście korzystanie z oferty salonu kosmetycznego Easynails ma wiele plusów. Można wybrać dowolny kolor, a także zaszaleć z wzorami.