Paznokcie hybrydowe w Warszawie – co warto wiedzieć?

Manicure hybrydowy cieszy się bardzo dużą popularnością. Hybryda to wielce udany wynalazek kosmetyczny, który nie tylko pielęgnuje paznokcie, ale również wpływa na estetykę dłoni. Kolory lakierów wywołują mały zawrót głowy. Jest ich tak wiele, że niekiedy trudno się na któryś zdecydować. Jednakże, gdy za oknem szaro i buro, warto na paznokciach przemycić trochę żywych kolorów.

Co to jest lakier hybrydowy?

Lakier hybrydowy jest zdecydowanie trwalszy od tych zwykłych. Hybryda ma kilka cech zarówno zwykłego lakieru, jak i żelu do paznokci. Konsystencją przypomina standardowy lakier, natomiast nie zastyga bezpośrednio na paznokciu. Utrwala się tylko w lampie UV, co przypomina nieco żel. Hybrydę jednak można usunąć za pomocą acetonu, a żel należy spiłować.

Jak wykonuje się paznokcie hybrydowe Warszawa?

paznokcie hybrydowe warszawa

Manicure hybrydowy przypomina trochę zwykły manicure. Jest on jednak bardziej trwały. Jego zrobienie należy zacząć od odpowiedniego przygotowania paznokcia. Lakier nakładany jest dopiero na odtłuszczoną płytkę, pokrytą specjalną bazą. Najczęściej konieczne jest nałożenie dwóch warstw lakieru, aby zapewnić dobre krycie koloru. Każda warstwa musi być utrwalona pod lampą UV. Na sam koniec nakłada się specjalistyczny top, który po utrwaleniu, powinno się przetrzeć cleanerem. W celu wykonania paznokci hybrydowych w Warszawie, warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego np Easynails. Jeżeli zaś paznokcie wykonywane są w domu, powinno się zainwestować w porządne lakiery oraz lampę.