Na jakie parametry zwrócić uwagę wybierając lampy do hybryd?

Oferta lamp do hybryd jest bardzo szeroka i różnorodna, dlatego też osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z manicure, mogą mieć duży problem, aby wybrać odpowiedni sprzęt. Niniejszy artykuł to mini poradnik właśnie dla tych osób, które w najbliższym czasie planują kupić nową lampę do utwardzania lakieru.

Jaka moc?

Jednym z najważniejszych parametrów lamp do hybryd jest oczywiście ich moc. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne lampy do hybryd typu mostek, których moc sięga do 24W. Pamiętać należy o tym, że utwardzanie takimi lampami trwa dość długo i co najgorsze nie nadają się one za bardzo do utwardzania wszystkich żeli i hybryd. Godna uwagi jest przede wszystkim zabudowana lampa do paznokci hybrydowych o mocy 36W. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzą się w przypadku wszystkich rodzajów żeli i hybryd.

Lampy do hybryd dla wymagających?

Osoby najbardziej wymagające mogą postawić na niezawodne lampy do hybryd o mocy 48-54W. Urządzenia tego typu bardzo często wykorzystywane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Wydajna lampa do paznokci hybrydowych jest dobrym wyborem dla tych kobiet, które nie chcą marnować swojego cennego czasu na manicure. Godne uwagi są przede wszystkim te modele, w których można automatycznie zwiększać moc. Dzięki takiej technologii rozwiązany zostanie problem z nieprzyjemnym uczuciem parzenia. Jedyną wadą urządzeń tego typu jest dość wysoka cena, dlatego też nie każdy może pozwolić sobie na ich zakup.